ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Soydem Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Her kata çıkabilen asansörlerimizle bina içerisinden taşınması mümkün olmayan eşyaları güvenli bir şekilde taşıyabiliyoruz. Bazı durumlarda eşya boyutların bina içi merdivenler için büyük olması, eşyanın bina içerisinden taşınmasının güvenli olmaması sebebiyle dışarıdan asansörlerle taşınmaktadır. Bu noktada SOYDEM NAKLİYAT olarak eşyanızın güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınması için çeşitli kat yüksekliklerine çıkabilen asansörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Silivri ve Gezbe arası her noktaya asansör hizmeti götürmekteyiz.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizle ilgili detaylı görsellere ulaşmanız için galerimizi ziyaret edin.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir?

Asansörler yaklaşık 1 ton yük taşıma kapasitesine ve 45 metre yüksekliğe çıkabilen mobil taşıma araçlarıdır. Hi-Up ve sepetlilerin aksine asansörler düşük ağırlıklarda hizmet vermektedirler. Ev,ofis,büro,kurumsal şirket vs. eşyaları çoğunlukla düşük kütleli eşyalardan oluştuklarından ötürü daha düşük maliyetlere asansörlerle taşınabilmektedirler. Evden eve nakliyat sektöründe de kullanılan asansörler çeşitli sebeplerle içeriden taşınamayan eşyaların dışarıdan taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Bu sebepler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Nakliyat aracının binaya yaklaşamaması
  • Eşya boyutlarının çok büyük olması ve bina içerisindeki merdivenlere sığmaması
  • Binada yük asansörü bulunmaması ve eşyanın insan gücüyle taşınamıyor olması

Hangi Durumlarda Asansörlü Evden Eve Nakliyat Tercih Edilmeli?

Yük asansörlerinin mevcut olmadığı, bina içi merdivenlerinin olmadığı, araçların binaya yaklaşamadığı durumlar ve benzeri mücbir sebeplerden ötürü asansör hizmeti doğmaktadır. SOYDEM ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT bu noktada her kata asansör hizmeti sağlayarak müşterilerini yarı yolda bırakmamayı sağlamaktadır. Hangi durumlarda asansör ihtiyacı doğacağıyla alakalı detaylı bilgi için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

SOYDEM NAKLİYAT olarak her şeyden önce iş güvenliği diyoruz. Bunun için hizmet sağladığımız araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Hizmet vermeye gelen personel asansör hizmeti konusunda ehil olup yetki belgesine haizdir.

Asansör Hizmetini Hangi Alanlarda Veriyoruz?

Asansörlü Evden Eve Nakliyat dışında piyano taşımacılığında, parça eşya taşımacılığında, ofis, büro ve kurumsal şirket taşımacılığında asansör hizmeti vermekteyiz. Şantiyelerde asansör ihtiyacı olan hallerde SOYDEM EVDEN EVE NANKLİYAT inşaat firmalarımıza da hizmet vermektedir. Asansör hizmetini veren personelimiz gerekli yetkilendirme belgelerine sahip tecrübeli ve yetkin insanlardan oluşmaktadır.

Asansör hizmeti verdiğimiz alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Kurumsal şirket taşımacılığı
  • İnşaat şantiyeleri

Hangi Saatlerde Hizmet Vermekteyiz?

Asansör hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi hafta içi ve hafta sonu irtibat numaralarımızdan 08:00-21:00 saatleri arasında alabilirsiniz. Acil durumlarda müşterilerimizin yanında olabilmek için hafta içi ve hafta sonu her gün 06:00-22:00 saatleri arasında asansör hizmeti sunmaktayız. Önceden randevu alıp yer ayırabileceğiniz gibi gün içinde istediğiniz saat için de asansör hizmeti talep edebilirsiniz. İstanbul bütün ilçeleri, Kocaeli İli Gebze, Çayırova, Darıca ilçelerine hafta içi ve hafta sonu 06:00-22:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Asansör ve diğer Hizmetlerimizle alakalı detaylı bilgi alabilmek, teklif almak ve yorum için bizimle irtibata geçin.

Bizimle aşağıdaki iletişim numaralarından veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0(532)733 68 72

Acil Destek Hattı: 0(212) 213 71 02

Acil Destek Hattı: 0(216) 577 13 91

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz!


facebook
twitter instagram youtube pinterest

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!