SOYDEM EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşya Depolama

SOYDEM EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Bazı durumlarda insanlar yaşanan acil durumlar neticesinde  mücbir sebeplerle eşyalarını belirli sürelerde kira karşılığı depolamak istemektedirler. Bu depolama hizmeti çok özel olmadığı sürece ev,ofis,büro,kurumsal şirket eşyaları için sağlanabilmektedir. Eşyalar, depolama yapılmadan önce tıpkı evden eve nakliyat,ofis ve bürü taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi sarılıp paketlenmektedir. Sonrasında depolama hizmeti veren firma ve hizmeti talep eden kişi arasında eşya depolama kira sözleşmesi yapılarak süreç tamamlanır. 

SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine istedikleri sürelerde depolama hizmeti sunmaktadır. Uzman personel tarafından uygun ekipmanlarla özenle sarılmış eşyalar güvenli bir şekilde depolanmaktadır.  Depolama hizmetimizle alakalı detaylı görsellere ulaşmak için lütfen galerimizi ziyaret edin .

Eşyanın Sarılması ve Paketlenmesi

Şehirler arası ev,ofis,büro,kurumsal şirket taşımacılığında önemli noktalardan biri de sarma ve paketleme süreçleridir. Bu süreç taşınan eşyanın güvenliği için çok mühimdir. Bu amaçla SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için en modern ve kaliteli sargı malzemeleri kullanmaktadır. Patpat adı verilen paketleme malzemesi eşyanızın çarpa,sürtme vb. süreçlerden zarar görmesini engellemektedir. Güçlü karton koliler kırılma ihtimali olan eşyaların korunması için taşıma esnasında önem arz etmektedirler. Sarma ve Paketleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız galerimizdeki görselleri inceleyebilir veya hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kalifiye Personel

SOYDEM NAKLİYAT eşya depolama işinde yılların verdiği tecrübeyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. SOYDEM NAKLİYAT eşyalarınızın depolama işlemini de evde eve nakliyat hizmeti veren benzer ekipleriyle yapmaktadır. Böylelikle eşya sarımı,paketlenmesi ve taşınmasında tecrübe sahibi kişiler depolama hizmetini size aynı kalitede sunmaktadırlar.  evden eve nakliyat

Çalışma Saatlerimiz Ve Hizmet Verdiğimiz Günler

Hafta içi ve hafta sonu her gün 08:00-20:00 saatleri arasında taleplerinize cevap vermek için çalışıyoruz. Depolama hizmeti verdiğimiz bölgeler müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Depolarımız İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul ve diğer illerden özenle paketleyip sardığımız ev,ofis,büro,kurumsal şirket eşyalarını müşterilerimizin istedikleri sürelerde güvenli depolarımızda tutuyoruz.