Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliye

Çeşitli ebatlarda araçlarla şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini yetkin personelimizle güvenli bir şekilde sağlıyoruz. Bakanlıklar ve müdürlükler tarafından zorunlu tutulan belgelerle yaptığımız hizmet müşterilerimizin güven içinde taşınmasını sağlamaktadır. SOYDEM NAKLİYAT Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini taşınan eşyayı sigortalayarak yapmaktadır. Sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetiyle, hizmetlerimizle alakalı her türlü detayı müşterilerimizle yüz yüze de görüşme imkanı sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetle alakalı görsellere ulaşmak için lütfen galerimizi ziyaret ediniz.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat, ikamet ettiğiniz evden çeşitli sebeplerle başka bir eve taşınma hizmetine verilen isimdir. Taşınma şehirler arası veya şehir içi olabilmektedir. Taşınma hizmetiyle alakalı çoğunlukla akla gelen ilk şey hizmet bedelidir. Fakat uzun yılların verdiği getirdiği tecrübeye dayanarak ev taşıma sürecinde fiyatın ve kalitenin ters orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Ekonominin insan hayatında en önemli faktör olduğunu düşünürsek fiyatı etkileyen parametreler şu şekilde sıralanabilir:

 • Taşınacak evin oda sayısı
 • Odalarda bulunan eşyaların boyutu ve sayısı
 • Evin bulunduğu kat ve yüksek kat ise yük asansörünün olup olmaması
 • Evin taşınacağı yeni kat ve yüksek kat ise yeni binada yük asansörünün olup olmaması
 • Taşınılacak yerin nakliyat firmasına uzaklığı ve taşınılacak yer ile taşınacak yer arasındaki mesafe
 • Eşyaların bina içerisinden taşınabiliyor olması veya olmaması

Yukarıda sayılan parametrelere baktığımız zaman her parametrenin fiyata ciddi etki ettiği görülmektedir. Bu faktörlerin ne gibi fiyat farklarını nasıl yarattıklarını aşağıdaki örneklerle açıklamak gerekirse:

 • Taşınılacak yer ile taşınan yer arasında mesafe arttıkça sarf edilen akaryakıt miktarı da artacaktır.
 • Kat sayıları arttıkça taşıma için gelecek personel sayısı artacaktır. Bu da işçilik maliyetini arttıracaktır
 • Oda sayısı ve dolayısıyla eşya sayısı arttıkça nakliyat hizmeti için kullanılacak aracın boyutu da artacaktır. Bu da aracın harcadığı akaryakıta yansıyacaktır
 • Eşyalar bina içerisinden taşınamıyor ise dışarıdan mobil asansör kullanılması gerekmektedir. Bu da ekstra maliyete sebep olmaktadır.

Görüldüğü gibi nakliyat hizmeti karmaşık hesaplar içeren bir süreçtir ve yanlış hesaplar yapıldığı takdirde ciddi sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu tür mağduriyetleri önlemek için SOYDEM NAKLİYAT olarak müşterilerimize ücretsiz ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. 

evden eve nakliyat

Araç Seçimi

Araç seçimi evden eve nakliyat için önemli bir yer tutmaktadır. Bu seçim taşınacak eşyanın boyutuna ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Küçük ofis tarzı eşyaların taşınmasında küçük ve orta boy kasalı araçlar tercih edilmektedir. Özellikle şehirler arası büyük boyutlu ev ve şirket eşyalarının taşınmasında büyük boy kasalı araçlar kullanılmaktadır.

SOYDEM NAKLİYAT olarak araç seçiminde aşağıdaki noktaları dikkate alıyoruz:

 • Taşınacak evdeki oda sayısı ve eşya boyutları
 • Taşınan ve taşınılacak yerin fiziksel özellikleri (araç sokağa sığıyor mu?Araç bölgedeki üst geçitlerin altından geçiyor mu? Vs.)
 • Eşyanın fiziksel özellikleri ve hassasiyeti(Cam ağılıklı kırılgan bir eşya mı veya masa ve sandalye ağırlıklı ofis eşyası mı?)

Araçlar ve boyutları ile alakalı daha detaylı bilgi için lütfen araç filomuz sayfamızı ziyaret edin.

evden eve nakliyat

Eşyanın Sarılması ve Paketlenmesi

Şehirler arası ev,ofis,büro,kurumsal şirket taşımacılığında önemli noktalardan biri de sarma ve paketleme süreçleridir. Bu süreç taşınan eşyanın güvenliği için çok mühimdir. Bu amaçla SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için en modern ve kaliteli sargı malzemeleri kullanmaktadır. Patpat adı verilen paketleme malzemesi eşyanızın çarpa,sürtme vb. süreçlerden zarar görmesini engellemektedir. Güçlü karton koliler kırılma ihtimali olan eşyaların korunması için taşıma esnasında önem arz etmektedirler. Sarma ve Paketleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız galerimizdeki görselleri inceleyebilir veya hemen bize ulaşabilirsiniz.

evden eve nakliyat

Tecrübeli ve Kalifiye Personel

Evden eve nakliyat hizmeti veren personelimiz uzun seneler nakliyat sektöründe çalışmış insanlardan oluşmaktadır. Müşteriyle dayanışma kültürü ve güler yüzlülük ilkesi taşıma ekibinin yaptığı hizmete direkt yansımaktadır. Çok süreçli bir hizmet olan evden eve nakliyat hizmeti çeşitli süreçlerde uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir ekiple yapılmaktadır. Örneğin bir kişi mobilya montaj ve demontajında, diğer bir kişi de beyaz eşya takma sökmede uzmanlaşmıştır. Bu yolla taşınmanın getirdiği stres ve zorlukları aşmayı hedefliyoruz.

evden eve nakliyat