İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

istanbul eşya depolama; Bazı durumlarda insanlar yaşanan acil durumlar neticesinde  mücbir sebeplerle eşyalarını belirli sürelerde kira karşılığı depolamak istemektedirler. İstanbul eşya depolama  çok özel olmadığı sürece ev, ofis, büro, kurumsal şirket eşyaları için sağlanabilmektedir. Eşyalar, depolama yapılmadan önce tıpkı evden eve nakliyat, ofis ve bürü taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi sarılıp paketlenmektedir. Sonrasında depolama hizmeti veren firma ve hizmeti talep eden kişi arasında eşya depolama kira sözleşmesi yapılarak süreç tamamlanır.

Soydem Eşya Depolama Firması müşterilerine istedikleri sürelerde depolama hizmeti sunmaktadır. Uzman personel tarafından uygun ekipmanlarla özenle sarılmış eşyalar güvenli bir şekilde depolanmaktadır.  Depolama hizmetimizle alakalı detaylı görsellere ulaşmak için lütfen galerimizi ziyaret edin.

Eşyanın Sarılması ve Paketlenmesi

Şehirler arası ev, ofis, büro, kurumsal şirket taşımacılığında önemli noktalardan biri de sarma ve paketleme süreçleridir. Bu süreç taşınan eşyanın güvenliği için çok mühimdir. Bu amaçla SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için en modern ve kaliteli sargı malzemeleri kullanmaktadır. Patpat adı verilen paketleme malzemesi eşyanızın çarpa,sürtme vb. süreçlerden zarar görmesini engellemektedir. Güçlü karton koliler kırılma ihtimali olan eşyaların korunması için taşıma esnasında önem arz etmektedirler. Sarma ve Paketleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız galerimizdeki görselleri inceleyebilir veya hemen bize ulaşabilirsiniz

Kalifiye Personel

Soydem Nakliyat eşya depolama işinde yılların verdiği tecrübeyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Profesyonel personelimiz yılların verdiği deneyim ile eşyalarınızı büyük bir titizlikle sarar ve paketler. Müşterilerimize evden, eve taşıma veya depoya hizmeti sağlamaktayız.

istanbul eşya depolama

eşya depolama

 

Eşya depolama hizmet günleri

Hafta içi ve hafta sonu her gün 08:00-20:00 saatleri arasında taleplerinize cevap vermek için çalışıyoruz. Depolama hizmeti verdiğimiz bölgeler müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Depolarımız İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul ve diğer illerden özenle paketleyip sardığımız ev, ofis, büro, kurumsal şirket eşyalarını müşterilerimizin istedikleri sürelerde güvenli depolarımızda tutuyoruz.

Soydem asansörlü nakliyat firması olarak uzman personelimiz ve geniş araç filomuzla eşyanızı güvenle taşıyoruz. mobil asansör ve her ebatta evden eve nakliyat araçları ile kaliteli nakliyat hizmetimiz için iletişim numaralarımızdan bize hemen ulaşın.

Eşya depolama hizmeti şunları kapsamaktadır: Eşyanın uzman kadromuz tarafından sökülüp paketlenmesi. Paketlenen eşyanın çelik kasalı kamyonlarla depoya taşınması.

istanbul eşya depolama fiyatları

eşya depolama hizmeti için ödenecek ücret depolama süresi, depolanacak eşyanın ebatına ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Eşyanızın türüne ve ebatına bakmaksızın kaliteli ve güvenli hizmet sağlıyoruz. Aşağıda güncel yaklaşık fiyatlarımızı görebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz bizimle.

      Hizmet Türü                          Aylık depolama ücreti

1+1 (1 salon + 1 oda)                 400 TL + %18 KDV
2+1 (1 salon + 2 oda)                 600 TL + %18 KDV
3+1 (1 salon + 3 oda)                 850 TL + %18 KDV

Bizimle aşağıdaki iletişim numaralarından veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0(532)733 68 72

Acil Destek Hattı: 0(212) 213 71 02

Acil Destek Hattı: 0(216) 577 13 91

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz!


facebook
twitter instagram youtube pinterest

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!