PAKETLEME HİZMETİ

SOYDEM NAKLİYAT PAKETLEME,EŞYA DEPOLAMA,EV,OFİS TAŞIMACILIĞI

SOYDEM NAKLİYAT Mesleğinde deneyim sahibi personeliyle özel imal edilmiş ve mobilyanızın zarar görmesini engelleyecek paketleme malzemeleriyle en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Diğer hizmetlerimizle alakalı detaylı görsellere ulaşmak için galerimizi ziyaret edin.

Eşya Paketleme Hizmeti Nedir?

Bazı durumlarda insanlar yaşanan acil durumlar neticesinde  mücbir sebeplerle eşyalarını belirli sürelerde kira karşılığı depolamak istemektedirler. Depolarda eşyaların güvenli bir şekilde kalması için paketleme işlemi zorunludur.  Bu depolama hizmeti çok özel olmadığı sürece ev, ofis, büro, kurumsal şirket eşyaları için sağlanabilmektedir. Eşyalar, depolama yapılmadan önce tıpkı evden eve nakliyat, ofis ve bürü taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi sarılıp paketlenmektedir. Sonrasında depolama hizmeti veren firma ve hizmeti talep eden kişi arasında eşya depolama kira sözleşmesi yapılarak süreç tamamlanır.

SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine istedikleri tarihlerde paketleme hizmeti sunmaktadır. Uzman personel tarafından uygun ekipmanlarla özenle sarılmış eşyalar güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar saklanmak üzere depolara kaldırılabileceği gibi müşterilerimizin isteği üzerine istedikleri başka bir yere de konulabilir.

Kalifiye Personel

Eşya paketlemesinde yılların verdiği tecrübeyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. SOYDEM NAKLİYAT eşyalarınızın paketlemesini de evde eve nakliyat hizmeti veren benzer ekipleriyle yapmaktadır.

Paketleme Nakliyat Hizmeti

MOBİLYALARIN SARILMASI

Böylelikle eşya sarımı ve taşınmasında tecrübe sahibi kişiler paketleme hizmetini size aynı kalitede sunmaktadırlar.

Çalışma Saatlerimiz Ve Hizmet Verdiğimiz Günler

Hafta içi ve hafta sonu her gün 08:00-20:00 saatleri arasında taleplerinize cevap vermek için çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Depolarımız İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul ve diğer illerden özenle sardığımız ev, ofis, büro, kurumsal şirket eşyalarını müşterilerimizin istedikleri sürelerde güvenli depolarımızda tutuyoruz.

Bizimle aşağıdaki iletişim numaralarından veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0(532)733 68 72

Acil Destek Hattı: 0(212) 213 71 02

Acil Destek Hattı: 0(216) 577 13 91

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz!


facebook
twitter instagram youtube pinterest

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!