Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat Türkiye’nin her yerinden iller arası yapılan evden eve nakliyat hizmetidir. Çeşitli ebatlarda çelik kasalı kamyonlarla şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini yetkin personelimizle güvenli bir şekilde sağlıyoruz.

Asansör Hizmeti

10 kat yüksekliğe ulaşabilen asansörümüzle bina içerisinden taşınması mümkün olmayan eşyayı güvenli bir şekilde taşıyabiliyoruz. Kiralık mobil eşya taşıma asansörleri yük asansörlerinin bulunmadığı ve merdivenden taşımanın zor olduğu binalarda kullanılmaktadırlar.

Paketleme

Mesleğinde deneyim sahibi personelimiz özel imal edilmiş ve mobilyanızın zarar görmesini engelleyecek paketleme malzemeleriyle en kaliteli paketleme hizmetini vermektedir.

şehirler arası nakliyat

kaliteli ve sigortalı şehirler arası nakliyat

Balonlu Özel Streçler ve Kılıflar ile Mobilyalar Güvenli bir şekilde Paketlenir

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları taşınılan iller arasındaki mesafeye, her iki taraftaki evlerin bulunduğu katlar ve eşya miktarına bağlıdır. Soydem Nakliyat olarak eşyanızı kalifiye ve mesleğinde yetkin personel ile güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

 

Sigortalı evden eve nakliyat

Eşyanıza isteğe bağlı sigorta yapıyoruz. Soydem Nakliyat eşyanızın zarar görmemesi için gerekli özeni göstermektedir. Şehirler arası yollarda kara, yağmura vb. karşı çelik kasalı kapalı kamyonlar gerekli korumayı sağlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat profesyonel hizmet

Bizimle aşağıdaki iletişim numaralarından veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0(532)733 68 72

Acil Destek Hattı: 0(212) 213 71 02

Acil Destek Hattı: 0(216) 577 13 91

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz!


facebook
twitter instagram youtube pinterest

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!