SİGORTALI TAŞIMACILIK VE EVDEN EVE NAKLİYAT

Sigortalı Taşımacılık Nedir?

Sigortalı taşımacılık ev,ofis,büro,kurumsal şirket vb. mekanların taşınması esnasında yapılan taşınma sigortasıdır. Yapılan sigorta sayesinde nakliye esnasında eşyaların uğrayabileceği muhtemel zararlar karşılanabilmektedir. Taşınma sigortası ile alakalı detaylı bilgi için bizimle hemen irtibata geçin.

Neden Sigortalı Taşımacılık?

Taşınan eşyayı sigortalatmayı deprem sigortasına veya araç kaskosuna benzetebiliriz. Deprem olmayabilir veya tecrübeli ve iyi bir sürücüyseniz hiç kaza yapmayabilirsiniz. Fakat bunlar sizi, evinizi ve aracınızı sigortalatmaktan alı koymaz. SOYDEM NAKLİYAT taşınma esnasında eşyanızın zarar görmeyeceğini garanti etmektedir. Ancak taşınma esnasında veya dışarından gelebilecek kazalarda eşyanızı sigortalıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin gönül rahatlığıyla taşınmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Soydem Nakliyat

Kaliteli Hizmet ve Sigortalı Taşınmacılık

Şehirler arası ev, ofis, büro, kurumsal şirket taşımacılığında önemli noktalardan biri de sarma ve paketleme süreçleridir. Bu süreç taşınan eşyanın güvenliği için çok mühimdir. Bu amaçla SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için en modern ve kaliteli sargı malzemeleri kullanmaktadır. Patpat adı verilen paketleme malzemesi eşyanızın çarpa, sürtme vb. süreçlerden zarar görmesini engellemektedir. Güçlü karton koliler kırılma ihtimali olan eşyaların korunması için taşıma esnasında önem arz etmektedirler. Sarma ve Paketleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız galerimizdeki görselleri inceleyebilir veya hemen bize ulaşabilirsiniz.

Tecrübeli ve Kalifiye Personel

Taşıma hizmeti veren personelimiz uzun seneler nakliyat sektöründe çalışmış insanlardan oluşmaktadır. Müşteriyle dayanışma kültürü ve güler yüzlülük ilkesi taşıma ekibinin yaptığı hizmete direkt yansımaktadır. Çok süreçli bir hizmet olan evden eve nakliyat hizmeti çeşitli süreçlerde uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir ekiple yapılmaktadır. Örneğin bir kişi mobilya montaj ve demontajında, diğer bir kişi de beyaz eşya takma sökmede uzmanlaşmıştır. Bu yolla taşınmanın getirdiği stres ve zorlukları aşmayı hedefliyoruz.

Sigortalı Taşımacılık hakkında merak ettikleriniz ve aklınıza takılan sorular için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizimle aşağıdaki iletişim numaralarından veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0(532)733 68 72

Acil Destek Hattı: 0(212) 213 71 02

Acil Destek Hattı: 0(216) 577 13 91

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz!


facebook
twitter instagram youtube pinterest

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!