İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde %30’a varan indirimlerimizden yararlanın. Uzman paketleme ve taşıma kadromuz eşyanızı güvenle taşımaktadır. Asansörlerimiz ve her boyda araçlarımızla İstanbul her yerinden taşıma ve eşya depolama hizmeti veriyoruz. Soydem asansörlü nakliyat firması olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmetini indirimli sağlıyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti şunları kapsamaktadır: Eşyanın ilgili malzemelerce sarılması ve paketlenmesi. Eşyanın yük asansörü veya mobil asansör kullanılarak kamyona taşınması. Ev eşyası için özel hazırlanmış çelik kasa kamyonla eşyanın yeni eve taşınması. Yeni evde paketlenmiş eşyanın açılması ve yerine yerleştirilmesi. Beyaz eşyanın yerine yerleştirilmesi ve bağlanması.

Personelimiz evden eve nakliyat sektöründe uzun seneler çalışmış olan kalifiye elemanlardan oluşmaktadır. Soydem asansörlü nakliyat, istanbul eşya depolama, şehirler arası nakliyat, kiralık asansör hizmeti veren bir istanbul nakliyat firmasıdır.

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!