İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat, Paketleme, Depolama ve Asansör Hizmetleri

İstanbul evden eve nakliyat; İstanbul içi ve İstanbul’dan diğer illere yapılan evden eve nakliyat hizmetidir.

Soydem Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmet Anlayışımız

Soydem Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması Soydem, uzun senelerden beri müşterilerine çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Bu hizmetler kısaca şehirler arası ve şehir içi depolama, paketleme, evden eve nakliye ve asansör hizmetleri olarak sıralanabilir. Yılların verdiği tecrübe ve modern teknolojinin tanıdığı imkanlarla müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

SOYDEM NAKLİYAT; depolama, paketleme ve evden eve nakliye işlerinde deneyim sahibi personeli sayesinde en zorlu ve hassas işleri yapmayı bir rutin edinmiştir.

Evden eve nakliye hizmetini çeşitli ebatlarda araçlarla güvenli bir biçimde sağlayan SOYDEM NAKLİYAT, depolama ihtiyacı bulunan müşterilerine güvenli depo hizmeti sağlamaktadır. Depolanacak eşyanın paketleme işlemi eşyaya özel malzemelerle yetkin bir ekiple yapılmaktadır. 

Sigortalı ve Güvenli Taşımacılık

SOYDEM NAKLİYAT sigortalı evden eve nakliye hizmetini müşterilerine sağlayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Böylelikle taşınan eşya yasal güvence altına alınarak müşterilerin mağdur olması engellenmektedir.Müşterilerini yarı yolda bırakmamayı ilke edinen SOYDEM NAKLİYAT, bakanlık tarafından zorunlu tutulan K3 belgesi ve buna benzer diğer belgelere haizdir. SOYDEM NAKLİYAT Türkiye’nin her yerine yüksek kalitede şehirler arası sigortalı ev, ofis ve villa taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Şehir içi nakliyat hizmetinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetinde de müşterilerini memnun etmeyi ilke edinmiştir SOYDEM NAKLİYAT. Şehir değiştirmenin getirdiği zorlukların farkında olarak müşterileriyle baştan sona dayanışma içinde bulunmaktadır.

Fabrika, Büro, Banka ve Kurumsal Şirket Taşımacılığı

SOYDEM ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT geniş bir alanda hizmet sunmaktadır. Ev ve ofis taşımacılığında kazandığı yetkinlikleri ve tecrübeyi fabrika, banka, kurumsal şirket ve büro taşımacılığına da aktarmıştır. SOYDEM NAKLİYAT, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, özenli çalışmayı ilke edinmiş ve nakliyat sektöründe uzun seneler çalışmış güler yüzlü personelle çalışmaktadır. Taşınmanın yaratabileceği her türlü stresin üstesinden müşterileriyle birlikte gelmektedir.

Evden eve nakliyat uzman hizmeti

SOYDEM NAKLİYAT tekliflendirmeden önce gerektiği durumda ve müşterilerinin arzusu doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti taşınma esnasında ve sonrasında oluşabilecek durumları önceden tespit edebilmek adına her iki taraf için de önemli olmaktadır.

Nakliyat hizmetimizle alakalı görseller için facebook sayfamızı ziyaret edin.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Araç Filosu

İstanbul Asansörlü Nakliyat Firması Soydem; uzman kadrosu ve modern araç filosuyla hizmetinizde. Araç filomuz şunlardan oluşmaktadır:

 • Küçük boylu çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları.
 • Orta boylu çelik kasalı nakliyat kamyonları.
 • Büyük boy kasalı evden eve nakliyat kamyonları.
 • 28 metre mobil eşya taşıma asansörü.
 • 35 metre mobil eşya taşıma asansörü.

  istanbul evden eve nakliyat firması

  istanbul evden eve nakliyat firması Soydem Nakliyat müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. İstanbul tüm ilçelerde asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Kiralık mobil asansör hizmetini evden eve nakliyat ve şantiyeler için vermekteyiz.

  istanbul evden eve nakliyat fiyatları

  İndirimli evden eve nakliyat fiyatları için özel tarihleri beklemize gerek yok. Soydem Nakliyat olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız.

  İstanbul asansörlü nakliyat firması

  Soydem Nakliyat olarak İstanbul içinde ve İstanbul’dan Türkiye’ni her tarafına ev, ofis ve fabrika taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Yük asansörü olmayan noktalarda dahi eşya taşıma asansörlerimiz hizmetinizde. 38 metre ve 45 metre asansörlerimiz istenilen her noktada eşyanın güvenli taşınmasını sağlamaktadır.

   

  Bizimle aşağıdaki iletişim numaralarından veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi: 0(532)733 68 72

  Acil Destek Hattı: 0(212) 213 71 02

  Acil Destek Hattı: 0(216) 577 13 91

  Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz!


  facebook
  twitter instagram youtube pinterest

  1
  💬 WhatsApp
  Merhaba 👋🏻
  Nasıl yardımcı olabilirim?
  Powered by
  Hemen Ara!