GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT, DEPOLAMA, PAKETLEME VE ASANSÖR HİZMETLERİ

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk evden eve nakliyat firması: Çeşitli ebatlarda araçlarla Göktürk içi ve Göktürkten diğer ilçelere evden eve nakliyat hizmetini yetkin personelimizle güvenli bir şekilde sağlıyoruz.
Bakanlıklar ve müdürlükler tarafından zorunlu tutulan belgelerle yaptığımız hizmet müşterilerimizin güven içinde taşınmasını sağlamaktadır. SOYDEM NAKLİYAT evden eve nakliyat hizmetini taşınan eşyayı sigortalayarak yapmaktadır. Sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetiyle, hizmetlerimizle alakalı her türlü detayı müşterilerimizle yüz yüze de görüşme imkanı sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetle alakalı görsellere ulaşmak için lütfen galerimizi ziyaret ediniz.

evden eve nakliyat
Soydem Evden Eve Nakliyat

Araç Seçimi

Araç seçimi evden eve nakliyatta önemli bir yer tutmaktadır.
Bu seçim taşınacak eşyanın boyutuna ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir.Küçük ofis tarzı eşyaların taşınmasında küçük ve orta boy kasalı araçlar tercih edilmektedir.Özellikle şehirler arası büyük boyutlu ev ve şirket eşyalarının taşınmasında büyük boy kasalı araçlar kullanılmaktadır.Araçlar ve boyutları ile alakalı daha detaylı bilgi için lütfen araç filomuz sayfamızı ziyaret edin.

Eşyanın Sarılması ve Paketlenmesi

Şehirler arası ev,ofis,büro,kurumsal şirket taşımacılığında önemli noktalardan biri de sarma ve paketleme süreçleridir.Bu süreç taşınan eşyanın güvenliği için çok mühimdir.Bu amaçla SOYDEM NAKLİYAT müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için en modern ve kaliteli sargı malzemeleri kullanmaktadır.Patpat adı verilen paketleme malzemesi eşyanızın çarpa,sürtme vb. süreçlerden zarar görmesini engellemektedir.
Güçlü karton koliler kırılma ihtimali olan eşyaların korunması için taşıma esnasında önem arz etmektedirler.Sarma ve Paketleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız galerimizdeki görselleri inceleyebilir veya hemen bize ulaşabilirsiniz.

Tecrübeli ve Kalifiye Personel

Taşıma hizmeti veren personelimiz uzun seneler nakliyat sektöründe çalışmış insanlardan oluşmaktadır.Müşteriyle dayanışma kültürü ve güler yüzlülük ilkesi taşıma ekibinin yaptığı hizmete direkt yansımaktadır.Çok süreçli bir hizmet olan evden eve nakliyat hizmeti çeşitli süreçlerde uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir ekiple yapılmaktadır. Örneğin bir kişi mobilya montaj ve demontajında, diğer bir kişi de beyaz eşya takma sökmede uzmanlaşmıştır. Bu yolla taşınmanın getirdiği stres ve zorlukları aşmayı hedefliyoruz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat,depolama,paketleme ve asansör hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen bizimle irtibata geçin

1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Hemen Ara!